Matematik Röntgeni Lise

Matematik Röntgeni çözüm seansları ile eksiklerini kapatmış 9, 10, 11 ve 12. Sınıf olan her öğrencimizle sınava hazırlanma bilinci ile çalışmalarımız gerçekleşir. Matematik Röntgeni’nde 9,10,11 ve 12. sınıftaki öğrenciler için geliştirdiğimiz sistemde;

1 - Öncelikle Matematik Röntgeni Analiz Seansını uyguluyor ve öğrencinin eksiklerini belirliyoruz.

2 - Öğrencimizin analiz sonucunda tespit edilen eksiklerini tamamlamak için kişiye özel ders materyalini hazırlıyoruz.

3-  Materyalin maksimum ne kadar sürede biteceğini velimizle görüştükten sonra, uzman eğitmenimiz ile bire bir Çözüm Seansları’na başlıyoruz. Öğrencimizin seviyesine uygun, kolaydan zora giden piramit sistemiyle öğrencimizde yapabiliyorum duygusunu oluşturacak ve pekiştirecek şekilde seanslarımız gerçekleşir.

4- Bulunduğu sınıf seviyesine kadar olan eksikleri giderildikten sonra istenirse okula destek programı planlıyor ya da üniversiteye hazırlık çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Matematik Röntgeni Üniversite Hazırlık Programı ile sınava hazırlanan bir öğrencimizin, bizim planlamamızın dışında ekstra çalışma yapmaya ihtiyacı yok! Matematik Röntgeni Analizi ile eksikleri tespit edilip, Çözüm Seansları’yla bu eksikler giderildikten sonra öğrenci için Üniversite Hazırlık programına başlıyoruz.

5- Üniversite hazırlığı için net bir hedef belirliyor, Hedefe uygun kişiye özel çalışma programı hazırlıyor, Matematik Röntgeni’ne özel dokümanlarla çalışmayı yürütüyoruz. Unutmayı en aza indirgemek ve bilgilerin geri çağrılma hızını artırmak için Basamaklı Tekrar Sistemi uyguluyoruz. Basamaklı tekrar sistemi ile belirli aralıklarla önceki konulara dönerek öğrenmenin kalıcı olmasını sağlıyoruz. Her 3 konuda bir kazanım denemeleriyle ara değerlendirmeler yapıyoruz.

Yeni nesil sorularda öğrencilerin başarılı olması için 9. sınıftan itibaren çalışmalara başlıyoruz.

  • Öncelikle Matematik Röntgeni Analiz Seansını uyguluyor ve öğrencinin eksiklerini belirliyoruz.
  • Öğrencimizin analiz sonucunda tespit edilen eksiklerini tamamlamak için kişiye özel ders materyalini hazırlıyoruz.
  • Materyalin maksimum ne kadar sürede biteceğini velimizle görüştükten sonra, uzman eğitmenimiz ile bire bir Çözüm Seansları’na başlıyoruz.
  • Öğrencimizin seviyesine uygun, kolaydan zora giden piramit sistemiyle öğrencimizde yapabiliyorum duygusunu oluşturacak ve pekiştirecek şekilde seanslarımız gerçekleşir.
  • Bulunduğu sınıf seviyesine kadar olan eksikleri giderildikten sonra istenirse okula destek programı planlıyor ya da üniversiteye hazırlık çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Matematik Röntgeni Online Seanslarında;


whatsapp