SSS

Sık Sorulan Sorular

Öğrencilerimiz bu çağın çocukları ve onlar için online eğitim çok doğal bir süreç. Online çalışmalardaki yanlış ve deneyimsizlikten kaynaklı hatalar böyle bir önyargıya sebep olmuş olabilir. Fakat bu konudaki deneyimli ekibimiz ile biz online çalışmalarda uyum sorunu yaşamıyoruz.

Öğrenci eksikliklerine özel program hazırlandığından her öğrenci için farklı seans sayısı çıkmaktadır. Öğrencinin programı analiz sonucuna göre belirlenir.

Matematik Röntgeni online seansları yüz yüze yapılan seanslar kadar etkilidir. Teknik ekibimizin yardımıyla yaptığımız özel bir kurulumla öğrenci eğitmenin yazdıklarını, eğitmen de öğrencinin yazdıklarını görebilmektedir. Kalem %90 öğrencidedir. Dolayısıyla yüz yüze yapılandan bir farkı yoktur.

Planlamayı eğitmen ile birlikte yapıyorsunuz. Öğrencimizin ve eğitmenimizin ortak boş saatleri belirlenir ve planlama yapılır.

Evet. Analiz dahil tüm seanslarımız bire bir gerçekleştirilmektedir.

Yüksek seviyede temel eksikliği olan öğrenciler ilerleyen konuları da anlayamayarak matematikten tamamen soğumaktadır. Matematik Röntgeni öğrencinin bütün eksiklerini tespit ederek temelde oluşan sorunları çözmeye odaklanır. Bu problemi yaşayan öğrencilerin başlıca eksikleri giderildiğinde ciddi ilerlemeler kaydettiğini her öğrencimizde görmekteyiz.

Evet, hem öğrencinin eğitmeni hem de eğitmenin öğrenciyi görebileceği şekilde bir kurulum yapılıyor.

whatsapp